Ambalaj Ürünleri Tasarımı | Alpay Ajans | Ambalaj Ürünleri Baskısı

Ambalaj

Özellikler

Pazarlama Uzmanı

İnsanların ellerinde dolaşan, yüzlerce belki de binlerce kişi üzerinde markanızın yer etmesini sağlayacak ambalaj ürünleri pazarlamada mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta.

Kurumsal

Kutu, koli gibi ihtiyaçlarınızda pazarlama olarak pek bir etkisi olmasa da ürünü ulaştırdığınız müşterinizin gözünde kurumsal ve profesyonel bir görüntü oluşturmanızda ambalaj ürünleri yardımcınız olmakta.

Enerjik

Ambalaj ürünleriniz birçok kişi üzerinde markanızın ilk izlenimi olacağından dolayı markanızın enerji ve kalitesini yansıtması tasarımda önemli bir konumdadır.

Dikkat Çekici

Alışverişini yapmış bir müşterinizin elinde size ait baskılı poşetle sokakta yürüdüğünü düşünelim. Bu durumda pazarlama çalışmasının işe yaraması için sokaktaki diğer insanların poşete dikkat etmesini sağlamak gerekmektedir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, verdiğiniz hizmet ve rakiplerinizin ambalaj ürünleri çalışmaları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

Renk Paleti Oluşturma

Yapılan analiz sonucu, hedef kitleniz, sektörünüz ve kurumsal kimliğiniz gözetilerek ambalaj ürünlerinizde kullanılacak renkler belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan her bir ambalaj ürünü için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen tasarımlar üzerinde markanızın logosu, markanıza ait bilgiler ve belirlenen renk paleti kullanılarak tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Neleri Kapsar?

Artık Başlayalım Mı?

Baskı

Tasarım

Hazır bir tasarımınız yoksa öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde istediğiniz ambalaj ürünlerinin tasarımı tamamlanır.

Baskı

Tasarımı hazır olan her bir ambalaj ürününden ihtiyacınız olanlar yine ihtiyacınız olduğu kadar, isterseniz 1 isterseniz 10.000 adet olarak baskıya alınır.

Kargo

Baskı tamamlandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

"Tasarımdan Baskıya"

“Tasarımdan Baskıya” mottosuyla ihtiyacınız olan bütün medya çözümlerinde Alpay Ajans olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan bütün ambalaj ürünlerine kaliteli ve hızlı baskı hizmetimizden yararlanarak erişebilirsiniz. 
 
Tasarım sürecinden sonra baskı için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini baskı ürünlerinizde de yaşayabilirsiniz.
 
Üstelik elinizde tasarımı bulunan materyaller için sadece baskı hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Kaliteli ve Hızlı Baskı Çözümleri

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?