Banner Tasarımı | Alpay Ajans

Banner Tasarımı

Özellikler

Pazarlama Uzmanı

Web siteniz veya mobil uygulamanızda bir kategori, ürün veya kampanyayı öne çıkarmakta bannerlar mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta.

Uyumlu

Banner tasarımınızın kullanıldığı ortamdaki renklerle ve marka kimliğinizle uyumlu olması da markanızın profesyonel görüntüsünde etkili olmaktadır.

Dikkat Çekici

Ziyaretçilerinizin dikkatini çeken bir banner tasarımının stratejinizi uygulamada en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Amacına Odaklı

Bannerlarda ürün, kategori veya kampanya gibi birçok farklı şeylere dikkat çekilmek istenebilir. Bu stratejinin başarıya ulaşması için de banner tasarımının bütün dikkatleri odak noktasına yönlendirecek bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, hizmetiniz ve rakiplerinizin banner çalışmaları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

İçerik

Banner tasarımında kullanıcıları yönlendirmek istediğiniz içerik belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan banner için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda tasarım gerçekleştirilir ve teslim edilir.

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?