Broşür ve El İlanı Tasarımı | Alpay Ajans | Broşür ve El İlanı Baskısı

Broşür & El İlanı

Broşür & El İlanı

Özellikler

Marka Kimliğine Uygun

Broşür veya el ilanları için çoğu kişinin gözünde ilk izlenimiz olacağını söyleyebiliriz. Bu durumda çalışmada kullanılacak renklerden yazı tipine kadar her şey marka kimliğinize uygun olmalıdır.

Dikkat Çekici

İnsanların broşür veya el ilanlarınızı çöpe atmaktansa incelemesini sağlamak için tasarımın baştan aşağıya dikkat çekici bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu aşamada broşürlerde en önemli kısımlar ön ve arka kapaklardır.

Pazarlama Uzmanı

Yeni açılan bir işletme, indirimler veya kampanyalar gibi bir çok alanda insanlara bilgi vermekte broşür veya el ilanları mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkmakta.

Stratejik

Broşür veya el ilanlarınız ile insanlara duyurmak istediğiniz her ne ise tasarım da bu konuya uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Öncelikle broşür veya el ilanında reklamını yapmak istediğiniz kampanya, sektörünüz ve hedef kitleniz incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

Renk Paleti Oluşturma

Broşür veya el ilanında sunulacak kampanya, hedef kitleniz, sektörünüz ve kurumsal kimliğiniz gözetilerek broşür veya el ilanın çalışmasında kullanılacak renkler belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan broşür veya el ilanı için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen tasarımlar üzerinde markanızın logosu, sloganı, markanıza ait bilgiler, belirlenen renk paleti ve sunmak istediğiniz kampanya kullanılarak tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Artık Başlayalım Mı?

Baskı

Tasarım

Hazır bir tasarımınız yoksa öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde istediğiniz broşür veya el ilanı tasarımı tamamlanır.

Baskı

Tasarımı hazır olan broşür veya el ilanı ihtiyacınız olduğu kadar, isterseniz 1 isterseniz 10.000 adet olarak baskıya alınır.

Kargo

Baskı tamamlandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

"Tasarımdan Baskıya"

“Tasarımdan Baskıya” mottosuyla ihtiyacınız olan bütün medya çözümlerinde Alpay Ajans olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan broşür veya el ilanlarına kaliteli ve hızlı baskı hizmetimizden yararlanarak erişebilirsiniz. 
 
Tasarım sürecinden sonra baskı için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini baskı ürünlerinizde de yaşayabilirsiniz.
 
Üstelik elinizde tasarımı bulunan materyaller için sadece baskı hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Kaliteli ve Hızlı Baskı Çözümleri

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?