Logo Tasarımı | Alpay Ajans | Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarımı

Özellikler

Akılda Kalıcı

Logo tasarımda basitlik hafızalara kazınmayı beraberinde getirir. Markanızın ilk göstergesi olan logonuz, özgün bir tasarımla unutulmaz kılınabilir.

Çok Yönlü

Logo tasarımı aynı zamanda zaman içerisinde oluşacak farklı ihtiyaçlara da kolayca uyarlanabilecek kadar esnek olmalıdır.

İşinizi Yansıtan

Markanızın vermek istediği mesajı tasarımıyla bütünleştiren, firmanızın hikayesi ve tarihini yansıtan bir logo tasarımı için başarılı bir çalışma olduğu söylenebilir.

Etkili

Etkili bir logo tasarımı zamana karşı direnç göstererek sürdürülebilirliğini kanıtlar. Kolay algılanabilen logo tasarımları sektörde kaybolmadan tutunabilir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, hizmetiniz ve rakiplerinizin logo çalışmaları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

Amblem & Font Seçimi

Yapılan analizin sonucunda hedef kitlenize ve sektörünüze uygun alternatif tasarımlar hazırlanır ve size sunulur. Sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda çalışılacak logo belirlenmiş olur.

Vektörel Çizim

Belirlenen logo için gerekli teknik çalışmalar yapılarak vektörel çizimleri gerçekleştirilir. Proje sonunda logo tasarımı bütün platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz formatlarda teslim edilir.

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?