Marka Kimliği Tasarımı | Alpay Ajans | Logo Tasarımı

Marka Kimliği

Marka Kimliği

Özellikler

Kolay Anlaşılabilir

İnsanlar gördüklerinde kolayca anladıkları tasarımları daha çok ve daha kolay hatırlamaktadır. Marka kimliği tasarımınız için de en önemli noktalardan birinin kolay anlaşılabilir olması olduğunu söyleyebiliriz.

Etki Bırakan

Marka kimliğinizin insanlar üzerinde etki bırakması için en güzel yol tasarımların içerisinde hikayenizin gizlenmiş olmasıdır. Bu hikaye zamanla insanlar tarafından kabul görecek ve hatta efsaneleşecektir.

Bütün Halinde

Marka kimliğiniz aslında markanızı her platformda temsil edecek tasarımların bütünüdür. Bu tasarımların kesinlikle birbirleriyle uyum içinde, bir bütünün parçaları halinde olması gerekmektedir.

Enerjik

Kuruluşu asırlar öncesine dayanan bir markanız olsa dahi marka kimliğinizde yansıtacağınız enerji aynı zamanda markanızın kalitesini de gösterecektir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, verdiğiniz hizmet ve rakiplerinizin marka kimliği çalışmaları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve ulaşılan sonuçlar doğrultusunda çalışmalara başlanır.

Renk Paleti Oluşturma

Yapılan analizlerin sonucu, hedef kitleniz, sektörünüz ve kurumsal kimliğiniz gözetilerek marka kimliğinizde kullanılacak renkler belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz gözetilerek ihtiyacınız olan her materyal için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen tasarımlar üzerinde markanızın logosu, markanıza ait bilgiler ve belirlenen renk paleti kullanılarak tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Neleri Kapsar?

Artık Başlayalım Mı?

Baskı

Tasarım

Hazır bir tasarımınız yoksa öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde istediğiniz materyallerin tasarımı tamamlanır.

Baskı

Tasarımı hazır olan her bir materyalden ihtiyacınız olanlar yine ihtiyacınız olduğu kadar, isterseniz 1 isterseniz 10.000 adet olarak baskıya alınır.

Kargo

Baskı tamamlandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

"Tasarımdan Baskıya"

“Tasarımdan Baskıya” mottosuyla ihtiyacınız olan bütün medya çözümlerinde Alpay Ajans olarak hizmet vermekteyiz. Marka Kimliği’nin kapsadığı bütün materyallere kaliteli ve hızlı baskı hizmetimizden yararlanarak erişebilirsiniz. 
 
Tasarım sürecinden sonra baskı için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini baskı ürünlerinizde de yaşayabilirsiniz.
 
Üstelik elinizde tasarımı bulunan materyaller için sadece baskı hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Kaliteli ve Hızlı Baskı Çözümleri

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?