Promosyon Ürünleri Ürünleri | Alpay Ajans | Promosyon Ürünleri Tasarım ve Baskı

Promosyon Ürünleri

Özellikler

Kullanılabilirlik

Promosyon ürünler için en önemli noktalardan biri tasarımın ürünlerin kullanılabilirliği engellemesi veya zorlaştırmasıdır. Tasarımlarda bu noktaya gerekli dikkat ve özen gösterilmelidir.

Göz Önünde

Bu ürün tasarımlarının genellikle sadece sahip olanın değil de diğer birçok insanın da gözü önünde olacağı düşünülerek yapılması gerekmektedir.

Enerjik

Promosyon ürünlerin tasarımında bu ürünlerin henüz markanızla hiç tanışmamış olan insanlara ulaşabileceğini gözetmek gerekmektedir. Markanızın kalitesi insanlara tanışma aşamasında tasarımın enerjisi ile kanıtlanmalıdır.

Net

Kullanılabilirliği engellememek açısından bazı promosyon ürünlerinde tasarım yapılacak alan oldukça küçülmektedir. Bu alan doğru bir şekilde kullanılmalı ve verilmek istenilen mesaj insanlara net bir şekilde verilmelidir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Öncelikle hangi promosyon ürünlerinin sektörünüz ve hedef kitleniz ile uyumlu olduğu belirlenmektedir.

Renk Paleti Oluşturma

Belirlenen ürünler, hedef kitleniz, sektörünüz ve kurumsal kimliğiniz gözetilerek promosyon ürünlerinizde kullanılacak renkler belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan her bir ürün için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen tasarımlar üzerinde markanızın logosu, sloganı, markanıza ait bilgiler ve belirlenen renk paleti kullanılarak tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Neleri Kapsar?

Artık Başlayalım Mı?

Baskı

Tasarım

Hazır bir tasarımınız yoksa öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde istediğiniz promosyon ürünlerinin tasarımı tamamlanır.

Baskı

Tasarımı hazır olan her bir promosyon ürününden ihtiyacınız olanlar yine ihtiyacınız olduğu kadar, isterseniz 1 isterseniz 10.000 adet olarak baskıya alınır.

Kargo

Baskı tamamlandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

"Tasarımdan Baskıya"

“Tasarımdan Baskıya” mottosuyla ihtiyacınız olan bütün medya çözümlerinde Alpay Ajans olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan bütün promosyon ürünlerine kaliteli ve hızlı baskı hizmetimizden yararlanarak erişebilirsiniz. 
 
Tasarım sürecinden sonra baskı için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini baskı ürünlerinizde de yaşayabilirsiniz.
 
Üstelik elinizde tasarımı bulunan materyaller için sadece baskı hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Kaliteli ve Hızlı Baskı Çözümleri

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?