Sosyal Medya Yönetimi | Alpay Ajans | Sosyal Medya Post Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi

Özellikler

Dikkat Çekici

Sosyal medya platformlarında takipçi sayınızı arttırmak ve korumak için en çok dikkat çekici tasarımlara ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz.

Stratejik

Her ne kadar fazla takipçiniz olursa olsun bu takipçileriniz müşteriye dönüşmedikten sonra pazarlama çalışmanızın başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Bundan dolayı bütün tasarımların bir stratejiyle yapılması gerekmektedir.

Planlı

Sosyal medyada en önemli konulardan birinin süreklilik olduğunu söyleyebiliriz. Bu sürekliliği sağlamak için de her zaman planlı bir şekilde haraket etmek daha sağlıklı olmaktadır.

Güncel

Günümüzde sosyal medya gündemin konuşulduğu değil gündemin belirlendiği platformlar haline gelmiştir. Sosyal medya hesaplarınızda yapılan paylaşımların da gündeme ayak uydurması gerekmektedir.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, hizmetiniz ve rakiplerinizin sosyal medya hesapları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

İçerik

Sosyal medya hesabınızda paylaşabileceğiniz içerik fikirleri belirlenir ve sınıflanır. Sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda çalışılacak bütün tasarım şablonları belirlenmiş olur.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda sosyal medyanız için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen fikirler için tasarımlar gerçekleştirilir ve sosyal medya yönetimi süreci başlatılır.

Örnek Tasarımlar

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?