Tekstil Ürünleri Baskı | Alpay Ajans | Tekstil Ürünleri Tasarım ve Baskı

Tekstil Ürünleri

Özellikler

Çok Yönlü

Tekstil ürünleri tasarlanırken çalışanların rahatlıkla kullanabilmesi, reklam ve müşteriler gözünde profesyonel bir görüntü oluşturmak amaçlarının hepsi bir arada gözetilmedir.

Bütün Halinde

Sektörünüze göre değişkenlik gösteren birçok tekstil ürünü bulunmaktadır. Bu tekstil ürünlerinin kesinlikle birbirleriyle uyum içinde, bir bütünün parçaları halinde olması gerekmektedir.

Etkili

Çalışanlarınızın markanızdan parçalar ve renkler içeren şekilde giyinmiş olmasının müşterilerinizi etkilemesi kaçınılmaz bir sonuç olacaktır.

Enerjik

Tekstil ürünleri çalışanlarınızla birlikte her zaman müşterilerinizin gözünün önünde olacağından dolayı markanızın enerji ve kalitesini müşterilerinize yansıtmalıdır.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, verdiğiniz hizmet ve rakiplerinizin tekstil ürünleri çalışmaları incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

Renk Paleti Oluşturma

Yapılan analiz sonucu, hedef kitleniz, sektörünüz ve kurumsal kimliğiniz gözetilerek tekstil ürünlerinizde kullanılacak renkler belirlenir.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan her bir tekstil ürünü için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen tasarımlar üzerinde markanızın logosu, markanıza ait bilgiler ve belirlenen renk paleti kullanılarak tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Neleri Kapsar?

Artık Başlayalım Mı?

Baskı

Tasarım

Hazır bir tasarımınız yoksa öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde istediğiniz tekstil ürünlerinin tasarımı tamamlanır.

Baskı

Tasarımı hazır olan her bir tekstil ürününden ihtiyacınız olanlar yine ihtiyacınız olduğu kadar, isterseniz 1 isterseniz 10.000 adet olarak baskıya alınır.

Kargo

Baskı tamamlandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

"Tasarımdan Baskıya"

“Tasarımdan Baskıya” mottosuyla ihtiyacınız olan bütün medya çözümlerinde Alpay Ajans olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan bütün tekstil ürünlerine kaliteli ve hızlı baskı hizmetimizden yararlanarak erişebilirsiniz. 
 
Tasarım sürecinden sonra baskı için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini baskı ürünlerinizde de yaşayabilirsiniz.
 
Üstelik elinizde tasarımı bulunan materyaller için sadece baskı hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Kaliteli ve Hızlı Baskı Çözümleri

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?