Web Sitesi Tasarımı | Alpay Ajans | Profesyonel Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

Özellikler

Kullanıcı Deneyimi Odaklı

Okunabilirlikten tıklanabilir alanların anlaşılırlığına kullanıcıların kullanımını kolaylaştıracak bir çok konu mevcuttur. Yüksek dönüşüm oranları için web sitesi tasarımı aşamasında bu konulara dikkat edilmelidir.

Estetik

Ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için en çok ihtiyacınız olan şeylerden bir tanesi de web sitenizin tasarımının dikkatleri cezbetmesidir.

Her Platforma Uyumlu

İnternete erişimin bir çok farklı boyutta cihazlardan yapıldığını zaten biliyoruz. Her platforma uyumlu bir web sitesi tasarımı herkes tarafından ulaşılabilir olmanın yanı sıra profesyonelliğinizi tamamlayan bir özellik olacaktır.

Stratejik

Dijital pazarlama alanında en güçlü araç olarak kullanabileceğiniz web sitenizin elbette bir stratejisi olmalı. Hedef kitleniz, ürün veya hizmetleriniz doğrultusunda bir strateji belirlenmeli ve web site tasarımında bu strateji uygulanmalıdır.

Süreç

Business team brainstorm idea and lightbulb from jigsaw. Working team collaboration, enterprise cooperation, colleagues mutual assistance concept. Pinkish coral bluevector isolated illustration
Analiz

Sektörünüz, hizmetiniz ve rakiplerinizin web siteleri incelenir. Ulaşılan sonuçlar sizinle paylaşılır. Beklentileriniz ve yapılan analiz harmanlanarak çalışmalara başlanır.

İçerik

Mağaza, haberler, blog gibi web sitenizin içerisinde bulunmasını istediğiniz kısımlar ve özel sayfalar belirlenir. Sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda çalışılacak bütün sayfalar belirlenmiş olur.

Alternatif Tasarım Seçenekleri Belirleme

Yapılan çalışmaların sonuçları ve beklentileriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan web sitesi için alternatif tasarım seçenekleri belirlenir.

Tasarım

Sunulan alternatif tasarım seçeneklerine sizden gelen geri dönüşler doğrultusunda belirlenen sayfalar için tasarım gerçekleştirilir ve proje teslim edilir.

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?