Web Sitesi Yazılımı | Alpay Ajans | Mobil Uygulama Yazılımı

Web & Mobil Yazılım

Web & Mobil Yazılım

Özellikler

Hızlı

Dijital platformlarda en önemli konulardan biri hızdır. Web siteniz veya mobil uygulamanızın açılma hızı veya içerisindeki işlemlerin hızı pazarlama çalışmanızın başarısını doğrudan etkilemektedir.

SEO Uyumlu

Dijital pazarlamada müşteri sayınızı arttırmanın yolu web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmaktan geçiyor. Web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırmanın tartışmasız en etkili yolunun SEO çalışması olması da web sitenizin SEO uyumlu olmasının önemini ortaya koymaktadır.

Stratejik

Web siteniz veya mobil uygulamanızda kullanıcıları slayt gösterisi veya bildirim gibi özellikler ile yönlendirmek pazarlama çalışmanızda doğru stratejiyi uygulayabilmek için en etkili yollardan biridir.

Kullanıcı Deneyimi Odaklı

Gerek web sitenizde gerek mobil uygulamanızda yüksek dönüşüm oranları yakalayabilmek için yazılım aşamasında ürünün kullanıcıların kolayca kullanabileceği bir şekilde geliştirilmesi gerekmektedir.

siyahvektor

Alpay Yazılım

Alpay Yazılım iş ortaklığı ile tasarımdan yazılıma dijital platformlarda ihtiyacınız olan bütün çözümlerde hizmet vermekteyiz.

 

Tasarım sürecinden sonra yazılım için farklı firma veya firmalarla vakit kaybetmeden Alpay Ajans kalitesini yazılımlarınızda da yaşayabilirsiniz.

 

Üstelik elinizde tasarımı bulunan ihtiyaçlarınız için sadece yazılım hizmetinden de yararlanabilirsiniz!

Artık Başlayalım Mı?

Projelerimiz

Neler Yaptık?

Kurdoğlu Logo PNG

Kurdoğlu Sanal Market

Untitled design

Loca Restaurant & Cafe

Untitled design 2

Eco Mini Market

Untitled design 3

Gelsun Mi? Sanal Market

Untitled design 5

Alperen Ocakları

Untitled design 6

Özgüneş

Untitled design 7

Güntaş AVM

Untitled design 8

Ateş AVM

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Sorular Mı Var?